Povinné ručení ČSOB

Správné a kvalitní povinné ručení by mělo zahrnovat i asistenční služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přesně tohle dostanete, pokud si povinné ručení sjednáte u pojišťovny ČSOB. K základnímu typu můžete dostat celou řadu připojištění v ceně, kvalitní asistenční služby a v nejvyšší variantě povinného ručení čsob premiant máte pojištěny škody na vlastním vozidle do výše deseti tisíc korun. U typu pojištění premiant získáte to nejvyšší pojištění, které se vám vyplatí, pokud máte nejen drahé auto, ale i zavazadlo a věci v nich. Přesné částky si můžete najít na stránkách pojišťovny.

Kalkulačka povinného ručení ČSOB je velice užitečná, protože díky ní získáte přesnou informaci o tom, kolik budete platit. Tedy pokud uvedete správné údaje a nebudete lhát, jinak můžete mít problémy se zákonem.

Pokud si sjednáte povinné ručení ČSOB online, je tu připravena akce, kdy dostanete až 20 % slevu z konečné ceny povinného ručení.

Povinné ručení ČSOB standard – s tímto základním typem pojištění získáte uhrazení škod, které způsobíte při nehodě, chrání vás vysoké limity pojistného plnění, jsou zde zahrnuty asistenční služby a také získáte připojištění proti přírodním živlům a odcizení auta.

Zkušenosti s povinným ručením od ČSOB

Tato společnost je označována jako jedna z nejkvalitnějších a nejstabilnějších. Udává trendy v pojišťovnictví a stala se jakýmsi „lídrem“ pro ostatní pojišťovny.

Hlavní výhodou je dlouholeté stabilní postavení na trhu a zkušenosti v oboru, které v praxi nejsou zanedbatelné. V neposlední řadě je to zázemí jedné z největších evropských finančních skupin – KBC. Nabídka je velmi široká a rozmanitá, takže si vybere i ten nejnáročnější klient.

Ovšem jako každá jiná společnost má i ČSOB své nevýhody. Jako první uvedu složité a někdy na první pohled ne vždy patrné podmínky pojistek. Odradit vás také může zdlouhavá komunikace, kdy nějakou dobu trvá, než se s vám pojišťovna spojí.

Zkušenosti jsou různé, ale převažují ty kladné. Spoustě klientů vyšla nejvýhodněji právě tato pojišťovna. Někdy je komunikace zdlouhavá, ale v naléhavých událostech, tedy pokud dojde k nějaké pojistné události, řešení je okamžité a velmi rychlé.

Podmínky